Nekuřácká hospůdka U Šošona
Dobrovského 30, Brno - Královo Pole
tel. 722 798 744, 774 884 415  
vinarna@u-sosona.cz   po - pá 17:00 - 24:00 hod.

Hospodský kvíz u Šošona

Hospodský kvíz každou středu u Šošona od 19:00 hod.
Hospodský kvíz u Šošona na Facebooku

A o co jde? Postavte tým, přijďte na kvíz a ukažte ostatním, jak se to dělá. Moderátor servíruje otázky, kuchyňský šotek servíruje potravu pro nenasytné žaludky a zatímco se ládujete dobrou večeří, sypete odpovědi na otázky na papír. A smějete se, sobě navzájem i ostatním vtipným odpovědím. A když se zadaří a vyhrajete, platíte jen polovic! A když to nevyjde, pořád ještě máme cenu útěchy, kterou je pěkná láhev....ano prosím, včetně obsahu!

Součástí hospodského kvízu je 55 otázek na témata ze všech možných okruhů, každý si určitě najde to svoje téma, ve kterém bude okouzlovat okolí svými znalostmi. Součástí každého hospodského kvízu je i výběr aktuálních událostí z domova i ze světa a hudební poznávačka na různé okruhy (od rocku přes hiphop až po vážnou hudbu).

Odpovědi píšete se svým týmem na papír, který dostanete před začátkem hospodského kvízu. Odpovědi jsou průběžně vyhodnocovány. Moderátor vyhlašuje průběžné pořadí. Vy sledujete, jak se v průběhu kvízu mění umístění Vašeho týmu. A nakonec se ten tým, který během hospodského kvízu nasbírá nejvíce správných odpovědí, samozřejmě může těšit na výhru.

Více na www.hospodskykviz.cz.

Zápisné za každého soutěžícího 40 Kč (jedná se o poplatek provozovateli kvízu, nikoliv o vstupné do hospůdky). Nutná rezervace.

© Ornamentum